• אמיר סטקלוב

מופע הסטנדאפ הכי טוב בברלין


הכינו את הממחטות ואת תחתונים חלופיים, המופע הכי מצחיק בברלין הולך להתחיל עוד מספר דקות!

שם המופע: We Are Not Gemüsed (בעברית: אנחנו לא ירקות)

שם הבאר: Sameheads

כתובת: Richardstr.10 - Neukölln, Berlin, Germany

שעות: 20:00 עד 23:00

בלב השכונה הכי תוססת בברלין (שכונת נויקולן) נמצא באר שנראה כאילו נשכח איפשהו בשנות השמונים המאוחרות. עם פסלים מקשים לשתייה, פוסטרים וקליפים הזויים משנות השמונים ועיצוב בסגנון פופ-ארט חולני כמו שאפשר למצוא רק בעיר משוגעת כמו ברלין.

מתחת לבאר נמצא מרתף קטן אשר אליו מתכנסים כל יום שלישי תושבי השכונה הצעירים למופע הסטנדאפ המחתרתי הכי קורע בעיר. השמועות על המופע הזה עוברות מפה לאוזן ורק מביני עניין מגיעים אליו. המופע הוא בין לאומי (כיאה לשכונת נויקולן הקוסמופוליטית) ומארח קומיקאים צעירים מכל העולם, המופע מתרחש באנגלית.

מתאים לאנשים בגילאי 21-40 ששולטים באנגלית, עם ראש פתוח שרוצים לחוות ערב קורע מצחוק בסביבה הכי ברלינאית שיש. (אם אתם לא זורמים עם התרבות הצעירה והזרוקה של ברלין המופע הזה כנראה לא בשבילכם)

Sameheads Berlin - אחד הבארים ההזויים בברלין.

באר Sameheads הוא הבאר הראשון שנפתח בשכונה, כמובן, בשנות בשמונים. ועד היום הוא שומר על המראה והאווירה של אותה תקופת זוהר מוזרה וקסומה.

מומלץ להכנס לעמוד הפייסבוק של המופע (We Are Not Gemüsed) יום לפני ולשריין לעצמכם מקום ישיבה. למחרת הגיעו למועדון בשעה 20:00, כשעה לפני תחילת המופע, הזמינו בירה וספגו את האווירה הברלינאית. כעבור מספר דקות תראו אנשים מתכנסים בתור בקצה המועדון. הצטרפו אליהם ותעמדו בתור לכניסה למרתף. עלות המופע הוא 5 ארו בלבד.

הצוות של הבאר מאוד נחמד ויענה לכם על כל השאלות בנוגע למקום ולמופע עצמו.

לאחר שתרדו למרתף תתמקמו במקום נוח מול הבמה הקטנה. אם אתם רוצים שיצחקו קצת גם עליכם, שבו בשורה הראשונה, אם אתם לא אוהבים שצוחקים עליכים במופעים כאלו, שבו בשורה אחרת. (זהו לא מופע שפוגע בקהל או צוחק על אנשים בקהל באופן מזלזל או חודרני, אל חשש).

המופע מתחיל בהצגה של המארח אשר פותח את המופע בקטע סטנדאפ בהשתתפות הקהל. הנושאים הם בדרך כלל ירקות (תסמכו עלי, זה קורע מצחוק הרבה יותר ממה שזה נשמע). לאחר מכן מתחיל סבב סטנדאפ בין קומיקאים אשר מקבלים 6 דקות לעלות לבמה ולהציג את המופע שלהם בפניכם.

קחו בחשבון שהמופעים באנגלית ברמה גבוהה וחלק מהבדיחות רק ברלינאים שגרים בעיר תקופה מסויימת יבינו. אבל המופע משתנה משבוע לשבוע משום שכל פעם קומיקאים אחרים עולים להופיע.

באמצע המופע יש הפסקה קצרה, כדי לשחרר את שרירי הלסת (שיתפסו לכם, בדוק!) ולהזמין עוד בירה מהבאר.

זוהי חוויה בלתי נשכחת! זהו מופע סטנדאפ מקומי למביני עניין, חבר'ה צעירים עם ראש ברלינאי שלא מתביישים לצחוק על כל נושא שבעולם, באווירה שמזכירה קצת את ניו יורק אבל כל כך ברלין שאין דברים כאלו!

הכנסו לעמוד הפייסבוק של המופע לפרטים נוספים: https://www.facebook.com/gemused

#germany #ברלין #Berlin #גרמניה #מופעים #בארים #בירהוחיילילה #פנאי

© 2019 Amir Ovadia Steklov

Impressum

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

you can also contact us via:

email: GoOnBerlin'@'gmail.com

FaceBook: GoOn Berlin

WhatsApp: +49-17644481806