• אמיר סטקלוב

בית קפה ביער בלב ברלין


בלב ברלין שוכן יער עתיק ובמרכזו אגם ובית קפה מהאגדות!

* סיור במבשלות בירה בברלין.

** סיור פרטי בברלין בליווי צלם צמוד.

כל מי שאי פעם הסתכל על המפה של ברלין לא יכל היה לפספס את הגוש הירוק הגדול במרכז המטרפולין. זהו פארק טירגרטן (Tiergarten) אשר שימש לשעשועי צייד של האלקטורים של ברנדנבורג בימים עברו. משמעות השם היא גן חיות; Tier בגרמנית זו חיה. והכוונה היא לא לגן שבו צופים בחיות מסכנות בכלובים, אלה גן בו צדים חיות קצת יותר מסכנות בעזרת סוסים וכלבי צייד.

כיום הצייד בגן אסור כמובן, וגם אין הרבה מה לצוד. רוב חיות הבאר שנשאר בגן הגדול הזה הן חיות קטנות כמו ברווזים, אווזי באר, סנאים וארנבונים.

הפארק הגדול מציע שבילים מתפתלים, נחלים ופסלים רבים. וגודלו העצום מרתיע מבקרים רבים. אבל אם אתם חובבי רכיבה, קחו לעצמכם יום לרכיבה באופניים ברחבי הפארק. לכו לאיבוד ותגלו פינות קסומות בהן לא שומעים את המולת העיר סביב.

בין השבילים והנחלים נמצאים גם אגמים רבים שהגדול מיניהם נקרא האגם החדש, או בגרמני: Neuen See. וכאשר תגיעו אליו לא תוכלו לפספס את בית הקפה וגן הבירה הגדול על שפתו. ואם בכל זאת עבדה דרככם, פתחו את הנייד והקלידו בשורת החיפוש של google maps:י Cafe am neuen See. ואם עדיין התסבכתם, נווטו אל עבר שגרירות ספרד, בית הקפה וגן הבירה נמצא ממש בצמוד לשגרירות.

המלצה אישית ממני היא לשבת שם על כוס בירה גדולה בחוץ על אחד הספסלים. לצלם מלא תמונות (המקום הוא גן עדן לצלמים) ולהמשיך לטייל אל עבר עמוד הניצחון!

עמוד הניצחון, בגרמנית: זיגזוילה. הוא עמוד גבוה במרכז פארק טירגארטן שעל קודקודו עומדת אלת הניצון, פרוסת הכנפיים ומצופת הזהב הטהור. העמוד המרשים הוא נקודת חובה לביקור ביום יפה בברלין ויש אפשרות לעלות במדרגות עד לראשו ולהביט על הפרק מלמעלה.

אם עייפתם מהעיר הגדולה ורציתם יום של טבע, בירה טובה, ושקט נפשי; הגעתם למקום המושלם.

* סיור במבשלות בירה בברלין.

** סיור פרטי בברלין בליווי צלם צמוד.

#beer #ביתקפה #פארקים #בירהוחיילילה #לכלהמשפחה #טיפיםלמטייל #אטרקציות #הנקראותביותר

392 views

© 2019 Amir Ovadia Steklov

Impressum

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon

you can also contact us via:

email: GoOnBerlin'@'gmail.com

FaceBook: GoOn Berlin

WhatsApp: +49-17644481806